БРУКІВКА.

     

Бруківка відноситься до групи будівельних матеріалів які використовуються людством з незапам'ятних часів. Науково-технічний прогрес вніс свої корективи до обробки каменя що, у свою чергу, відображувалося на розширенні діапазону видів бруківки з натурального каменя: -колота бруківка;

-пилено-колота бруківка;

-пилено-термічена бруківка і так далі.

    Не дивлячись на величезну кількість матеріалів для мощення доріг, площ і вулиць бруківка має цілий ряд переваг, які заставляють зробити вибір на її користь:

 -доступная ціна;

 - природне походження матеріалу (відсутність шкідливих випарів при перепадах температури довкілля);

 - довговічність (завдяки високій зносостійкості, вона застосовується в місцях з регулярним підвищеним навантаженням а також не втрачає свої характеристики як будівельний матеріал при демонтажі і повторному укладанні);

 - непримхливість у догляді (не вимагає додаткового або особливого відходу після укладання і стійка до різного роду хімікатам;

- широкий діапазон кольорової гамми.

Бруківка що ми виготовляємо представлена в трьох відтінках:

*    С І Р И Й   ( ПокостІвське родовище)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*  Ч О Р Н И Й   (габро)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*   Ч Е Р В О Н И Й    (Лізниківське родовище, Капустинське родовище).  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

    Колота бруківка – найбільш поширений і доступний матеріал для мощення площ, бульварів, доріг і садово-паркових зон. Основними розмірами є 10х10х10, 10х10х5, 5х5х5, 7х7х7. Колота бруківка є кубиками неправильної форми(допуск ± 2см), які виходять в результаті проколювання на спеціалізованих пресах.  Основним недоліком є нерівні краї, але ця вада легко трансформується в головне достоїнство при грамотному підході під час укладання всілякими малюнками:  «мозаїка», «хвиля», «шахова дошка» і т.д.

    Гранітна бруківка транспортується будь-яким виглядом транспорту насипом або в біг-перегонах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

                  Колотая брусчатка. Габбро. 10х10х5

 

 

 

 

                                                                                                                        Колота бруківка. Габро. 10х10х5 и 10х10х10                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                  Колота бруківка. Капустинське родовище. 10х10х5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                     Колота бруківка. Покостівске родовище. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                    Колота бруківка. Лізниківського  родовища. 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Пилено-колота бруківка – це бруківка в якої верхня і нижня частини колоті (нерівні) а всі бічні грані пиляні(рівні) або з колотими бічними гранями (нерівні) а верхня і нижня частина пиляні(рівні). В даному випадку гармонійно поєднуються основні перевага унаслідок чого розміри швів можна звести до мінімуму, зберігши рядність по всіх основних напрямах. Основними розмірами є 8х8х5, 10х10х5, 10х10х10, 20х10х10, 20х10х5, 20х20х10. Транспортується пилено-колота бруківка в дерев'яних ящиках або на піддонах.

     Пилено-термічена бруківка – даний різновид бруківки виходить унаслідок розпилювання гранітних плит після чого лицьова частина проходіт термообробку. Наявність ідеальна рівних граней дозволяє проводить укладання практично без простору між швами. Термооброблена поверхня призначена для запобігання ковзанню у будь-який час року. Транспортується пилено-термічена бруківкав дерев'яних ящиках або на дерев'яних піддонах.

    Використовуючи при укладанні гранітну бруківку  Ви робите виклик повсякденності і сірості штучних матеріалів, нескінченно експериментуючи з кольорами, фактурою і формою природного каменя. Укладання бруківки слід починати з підготовки гравієво-піщаної підстави («подушка»). Для регульованого стоку води в потрібному вам напрямі необхідно правильно спланувати ухил і витримати всі рівні. Після вимірів ділянки виробляється розрахунок необхідної кількості матеріалу(бруківка гранітна). За допомогою дерев'яних кілочків і мотузок або лазерного рівня розмічається ділянка під укладання бруківки. Для укладання рекомендується використовувати щебінь фракцією 40-20мм і пісок будівельний. Товщина шару гравію повинна складати 15-10см після чого необхідно провести вібротрамбівку. Шар піску повинен складати 45-40мм з подальшою вібротрамбівкою. Уклавши, необхідно притиснути її до поверхні руками або гумовим молотком. Якщо ж вона провалюється необхідно підняти бруківку і вирівняти підставу. Вирівнювання по горизонту слід проводити рівнем. Гранітна бруківка – одна з ключових пропозиції нашої компанії у поєднанні з оптимальною ціною і якістю,  дозволяє отримати товар, що цікавить Вас, у необхідній кількості і заздалегідь обумовлених термінах за вигідною вартістю.     Купити бруківку ви зможете зв'язавшись з нашими фахівцями за номерами вказаними в розділі Контакти.