Пам'ятники

Одним із напрямків діяльності нашого підприємства являється виготовлення і продаж надгробних плит, пам'ятників, ритуальних комплексів, цоколів, обелісків будь-якої складності з природного каменю українських родовищ. З першого дня заснування нашої компанії ми дотримуємося основних правила при роботі з замовниками, які передбачають постійний контроль та високий рівень якості та послуг які ми надаємо клієнтам.

Звернувшись до спеціалістів нашої компанії, ви отримаєте кваліфіковану допомогу при виборі кольору і форми пам'ятника, що значно прискорить можливість купити пам'ятник, який буде відповідати основним критеріям і вимовам замовника. При виготовленні таких ритуальних виробів як обеліск, пам'ятник, надгробна плита, ритуальний комплекс, мавзолей, родинний склеп найчастіше використовують камінь чорного кольору (габро), сірого (Покостівське родовище, Танське родовище), червоного (Лізниківського і Капустинського родовища) а також зеленого (Маславського родовища).

Відвідавши такі розділи нашого сайту як «Пам'ятники на складі», «Одинарні пам'ятники», «Подвійні пам'ятники», «Ритуальні комплекси», «Хрести», «Європейський та американський стиль» у вас з'явиться можливість ознайомитись з фотографіями готових пам'ятників, хрестів та ритуальних комплексів, що може слугувати відправною точкою при виборі дизайну монумента. Завершальним етапом перед початком виготовлення є підбір епітафії.

Співробітники нашої компанії із задоволенням ознайомлять вас з орнаментами, типовими ритуальними надписами і різноманіттям шрифтів для гравіювання, всі етапи якого виконуються під пильним контролем досвідченого майстра з використанням найновітніших досягнень у вигляді автоматизованого обладнання, що в комплексі позитивно впливає на відповідність з оригіналом, якість і довговічність.

Деякі пам'ятники з природного каменю ми завбачливо виготовляємо задовго до початку активної фази сезону продажу. У розділі Пам'ятники на складі представлені гранітні пам'ятники, які розташовані на складі і для використання за прямим призначенням потребується лише нанесення художньої роботи у вигляді портрету і епітафії, після чого вони готові до монтажу на відведеній ділянці цвинтаря.

Особливої уваги заслуговують ритуальні комплекси, виготовлення яких проходить виключно за індивідуальними кресленнями (ескізами) та з залученням значного штату спеціалістів: дизайнерів, майстрів з ручної обробки каменю і т.д., що обумовлене великою кількістю нестандартних деталей і елементів, підбором і комбінуванням різного роду родовищ і кольорових гамм, а також моделюванням варіантів монтажу і фіксації компонентів ритуального комплексу.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now